Конкурс "Успішний проект з використанням інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі у рамках Програми Intel® «Навчання для майбутнього»
Нагородження переможців конкурсу "Успішний проект 2010" в Запоріжжі
04.06.11

1 червня 2011 року в Запоріжжя на базі Центру інформатики та інформаційних технологій ЗОАППО відбулося вручення цінних подарунків призерам Всеукраїнського конкурсу «Успішний проект 2010»:

  1. Лук'яненко Ю.В., вчителю російської мови та літератури гімназії № 47  м. Запоріжжя, за  І місце у номінації «Навчальний проект»
  2. Короткій О.Б., вчителю інформатики колегіуму «Елінт» м. Запоріжжя, за ІІІ місце у номінації «Блог навчального проекту».  


З заслуженої нагородою вчителів поздоровили і побажали подальших успіхів проректор ЗОАППО, зав. кафедрой, к.п.н. Ястребова В.Я.; зав.сектором ОблУОН Хиврич В.В.; обласний координатор програми Intel ® «Навчання для майбутнього», зав. Центром ІІТО Чернікова Л.А.; ст. викладач ЗОАППО, методист з зарубіжної літератури Путій Т.М., методист з Інтернет-технологій ЦІІТО Сокол І.М.

Нагородження проводилось під час проведення обласного конкурсу-захисту творчих робіт  учасників гуртків з ІКТ «Інтершкола», на якому нагороджені вчителі виступали вже в ролі членів журі. Вони, як ніхто інший, розуміли настрій, хвилювання і радість учнів. І тому «журили» дуже об’єктивно.

Нагородження Лук'яненеко Ю.В.
© 2009 Intel - "Навчання
для майбутнього в Україні"
Міністерство Освіти і науки України (МОН)IntelІнститут інформаційних технологій АПН України
Про конкурс|Контакти