Конкурс "Успішний проект з використанням інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі у рамках Програми Intel® «Навчання для майбутнього»
Журі конкурсу «Успішний проект» визначило переможців сезону 2010 року
22.03.11

21 березня журі конкурсу «Успішний проект» визначило переможців сезону 2010 року. При підведенні підсумків були враховані оцінки виставлені експертами та думка народного голосування.

Отже.

Переможці у номінації «Навчальний проект»


Назва проекту

Навчальний заклад

Керівник проекту

Місце

З надією і повагою до нащадків

Запорізька гімназія №47

Лук'яненко Юлія Володимирівна

I

Я хочу щастя мить тобі подарувати

Любинцівська СЗШ І-ІІІ ступенів та Семигинівська СЗШ І-ІІІ ступенів Стрийського району Львівської області.

Візнюк Оксана Миколаївна

II

Запантентовано Людиною чи Природою?

Цвітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олександрівського району Кіровоградської області

Мироненко Олена Миколаївна

II

Від камінця до ноутбука

М. Вознесенськ, Миколаївска область, вчитель математики та інформатики

Кийко Олена Анатоліївна

III



Переможці у номінації «Виховний проект»


Назва проекту

Навчальний заклад

Керівник проекту

Місце

Ми і наше довкілля

Чернівецька гімназія №2

Спориніна Тетяна Тадеївна

I

Моя школа

Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 105

Ліпінська Тетяна Вікторівна

II

Строим Экоград

Донецька спеціалізована з інформаційних технологій загальноовітня школа №61

Говорухіна Тетяна Валеріївна
Пополітова Людмила Олексіївна
Пилипчук Олена Анатоліївна

III

Ці тенета Інтернету

Середня загальноосвітня школа с. Уличне (Львівська область)

Білан Галина Мирославівна

III

Обираємо професію вчителя

Вознесенськ, Миколаївська область

Стефаник Алла Миколаївна

Відзначений за результатами
народного голосування

 

Переможці у номінації «Блог навчального проекту»


Назва проекту

Навчальний заклад

Керівник проекту

Місце

Хімікус-Цікавікус

Ліцей Наукова зміна, м.Київ

Юрченко Олена Миколаївна

I

Казка Європи

Навчально-виховний комплекс Кіровоградський Коллегіум м. Кіровоград

Калюжна Маргарита Володимирівна

II

Інтернет очима дітей

Колегіум Елінт м.Запоріжжя

Коротка Ольга Борисівна

III

 

Переможці у номінації «Навчальне відео»


Назва проекту

Навчальний заклад

Керівник проекту

Місце

Правила техніки безпеки при роботі в кабінеті інформатики

Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж імені І.Я. Франка

Іштукін Валерій Володимирович.

I

Казкові герої в країні прав і обовязків

Спеціалізована ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов міста Чернігова

Коваленко Оксана Іванівна
Щербакова Алла Іванівна

II

Стара казка на Lego-лад або розкажи казку з Lego

Спеціалізована школа Тріумф, місто Київ

Глаз'єва Валентина Костянтинівна

III

Швидкий та ефективний спосіб створення власного блогу

Степанівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, Чернігівська область

Ткаченко Андрій Михайлович

IV

 

Переможці у номінації «Проекти від ВНЗ I-II рівня акредитації»


Назва проекту

Навчальний заклад

Керівник проекту

Місце

Народні рухливі ігри – ключ до виховання і розвитку

Кременчуцьке педагогічне училище

Прокопенко Юлія Станіславівна

I


Переможці у номінації «Проекти від закладів професійно-технічної освіти»


Назва проекту

Навчальний заклад

Керівник проекту

Місце

Веселка на капоті

Донецький професійний ліцей автосервісу

Червенкова Лариса Володимирівна

II

На пошуки прихованих скарбів

Краматорський центр професійно-технічної освіти

Лозун Ольга Леонідівна

III

© 2009 Intel - "Навчання
для майбутнього в Україні"
Міністерство Освіти і науки України (МОН)IntelІнститут інформаційних технологій АПН України
Про конкурс|Контакти