Конкурс "Успішний проект з використанням інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі у рамках Програми Intel® «Навчання для майбутнього»
Переможці конкурсу "Успішний проект (зима 2009)"
17.02.10

На конкурс «Успішний проект 2009» в період з 10 липня до 10 грудня надійшло майже 70 проектів. З 10 по 28 грудня з проектами працювала експертна група.

15 січня журі Конкурсу «Успішний проект» визначило проекти-переможці. 

Переможці у номінації "Навчальний проект"

Назва проекту

Назва учбового закладу 

Керівник проекту

Призові місця

«Електронний смог»

ДПТНЗ "Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище"

Ткачук Ганна Едуардівна

1

Ідея проекту полягає у виявленні ступеня небезпеки, яку несуть побутові прилади і виданні рекомендацій щодо безпечного їх розміщення, використовуючи знання, одержані на уроках фізики.

Детальна інформація »

«Підручник завжди з тобою»

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Велика Осниця, Маневицького р-ну, Волинської обл.

Петрук Віталій Євгенович

2

На початку 2009-2010 навчального року ми стикнулися з проблемою відсутності підручників для 9 класу. Пошук можливих способів вирішення даної проблеми привів до створення  електронного підручника з інформатики, який пізніше трансформувався в проект "Підручник завжди з тобою".

Метою даного проекту стало надання учням можливості доступу до навчального матеріалу найпростішими засобами у будь-який час.

Детальна інформація »

«Фізика звуку» Курахівська гімназія "Престиж"

Антикуз Олена Володимирівна

2

Проект «Фізика звука» розрахований на учнів 8 та 11 класів (тема «Звукові коливання» вивчається в курсі фізики 8 та 11 класів). Участь у проекті дозволяє учням сформувати експериментальні навички, розвинути їх креативне мислення, розширити знання з обраної теми, розвинути пізнавальний інтерес до вивчення фізики, сформувати навички використання різноманітних комп’ютерних програм для уявлення результатів роботи над проектом. Учні 11 класу виступають в ролі консультантів, які допомагають учням 8 класу пояснити досліджувані звукові явища та опанувати інформаційні технології. В ході реалізації проету учнями були підготовлені фільм «Все о звуке и немного больше», презентації, та веб-сторінки з даної теми.

Детальна інформація »

«WAP-технології» Вінницький коледж Національного університету харчових технологій

Петрович Сергій Драганович

3

Ідея проекту виникла в результаті спостереження за потужними мобільними пристроями, якими володіють студенти. Після аналізу можливостей сучасних мобільних телефонів, смартфонів та ін. виникла думка: яким чином можна використовувати ці засоби в навчальних цілях як студентами так і їх батьками.

Детальна інформація »


Переможці у номінації "Виховний проект"

Назва проекту

Назва учбового закладу 

Керівник проекту

Призові місця

«Віконце в Європу»

Cередня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м. Яворова Львівської обл.

Манько Надія Миколаївна

1

Жити за двадцять кілометрів від Європи і відчувати себе провінціалом. Чи не парадокс? Однією із ознак європейського міста є його представлення в інформаційному просторі. Учасники проекту аналізували, які з організацій, установ та інших закладів нашого райцентру мають власні веб-сайти, як з допомогою комп’ютерних засобів висвітлена історія та сьогодення Яворівщини.

Дослідивши недаліки та переваги програмних засобів для створення веб-сайтів та презентацій, різні підходи до проектування сайтів, школярі вирішили «прорубати» своє невеличке «Віконце в Європу», створивши і виставивши в мережі власні сайти, цікаві програмні продукти з історії та географії рідного краю.

Детальна інформація »

«Мовчання ягнят»

Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського

Чала Марина Станіславівна

2

Фільм Мовчання ягнят зайняв почесне 11 місце на думку експертів шоу-біз видання Entertainment Weekly, які склали рейтинг найкривавіших стрічок сучасності. Наш проект Мовчання ягнят піднімає проблеми насильства дещо іншого роду... Зваблені рекламними слоганами, прикладом батьків і знаменитостей сучасні діти і підлітки бредуть по життю, як ягнята на заклання ... Ми окреслили тільки одну проблему - ПАСИВНЕ ПАЛІННЯ, але ми навчилися не бути мовчазними ягнятами.

Детальна інформація »

«Собор душі» ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»

Шуліка Людмила Володимирівна, Сергієнко Лариса Василівна

3

Навчальний проект «Собор душі» передбачав застосування знань з української літератури, української мови, екології, історії України і був пропонований учням 2 курсу спеціальності «Початкове навчання». Вік студентів - 15-16 років. Проект створений на запити сучасних навчальних програм з предметів загальноосвітнього циклу, тому може використовуватись як у вищому навчальному закладі для студентів 1-2 курсів, так і у загальноосвітній школі для учнів 11класу.

Детальна інформація »

Проекти - переможці можна обговорити на сайті спільноти Конкурсу.

© 2009 Intel - "Навчання
для майбутнього в Україні"
Міністерство Освіти і науки України (МОН)IntelІнститут інформаційних технологій АПН України
Про конкурс|Контакти