Конкурс "Успішний проект з використанням інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі у рамках Програми Intel® «Навчання для майбутнього»
Надіслати проект
При заповнені анкети були допущені помилки. Будь-ласка перегляньте форму, та виправте поля, які позначені червоним.

Я(ми) згоден(і) з тим, що вся інформація, що надається мною (нами) на конкурс, включаючи мої (наші) персональні та професійні дані:

  • включається в інформаційну базу конкурсу і зберігається в цій базі;
  • буде доступна співробітникам Intel Corporation, а також співробітникам дочірніх і афілійованих компаній Intel;
  • може оброблятися і обговорюватися всередині Intel Corporation, а також включатися в інші бази даних Intel Corporation і надаватися третім особам в тій мірі, в якій це необхідно для оцінки зацікавленості в моїх(наших) ідеях і підготовки пропозиції про грант, фінансування, співпрацю і т.д., але не зачіпаючи моїх(наших) виняткових особистих прав і прав інтелектуальної власності;
  • може бути опублікована у внутрішніх інформаційних засобах Intel Corporation, включаючи електронні, протягом всього терміну розглядання заявок, а також після його завершення.

Дирекція освітніх програм Intel не несе ніякої відповідальності за випадково загублені під час пересилання конкурсні матеріали. Intel залишає за собою право не допускати до розгляду оформлені не за вимогами конкурсні матеріали без пояснення причин та право редагувати ті з них, що будуть розміщені на сайті в мережі Інтернет, для виправлення граматичних, орфографічних та стилістичних помилок.


Подаючи роботу для участі у конкурсі, її автор погоджується з тим, що Дирекція освітніх програм корпорації Intel в Україні може передати проект для оцінювання як спеціально створеній для цього конкурсній комісії, так і винести проект для відкритого обговорення у мережі Інтернет на спеціальній сторінці Програми та вікі-сайті Програми.


Я(ми) переконався(лісь), що інформація, надана мною(нами) на конкурс, розкривається організаторові конкурсу і Intel Corporation на вказаних мною(нами) умовах і не складає комерційної, особистої, сімейної, службової та іншої таємниці для мене(нас) або інших осіб, а також державної таємниці.


Звертаємо увагу, що створення презентацій, публікацій чи веб-сайтів, на думку організаторів конкурсу, не є головною діяльністю учнів у навчальному проекті. Це лише форма подачі результатів діяльності (оголошення про початок проекту, висвітлення проміжних або кінцевих результатів проекту тощо)

Увага!

Звертаємо увагу, що створення презентацій, публікацій чи веб-сайтів, на думку організаторів конкурсу, не є головною діяльністю учнів у навчальному проекті. Це лише форма подачі результатів діяльності (оголошення про початок проекту, висвітлення проміжних або кінцевих результатів проекту тощо)

Загальні відомості

Назва проекту:Короткий опис:


Адреса проекту на сайті ITEACH WIKI (wiki.iteach.com.ua):Область:


Номінація:


URL-адреси принаймні двох інформаційних Інтернет-ресурсів, які використовувались учнями під час реалізації навчального проекту


Дані про організацію-заявника

Назва освітньої установи:


Адреса:


ПІБ директора:


Електронна пошта:


Телефон/факс:


Web-сайт:

Керівник проекту

ПІБ:


Посада:


Предмет(и), які викладає:


Електронна пошта:

Ця адреса буде використовуватися як контактна


Електронна пошта (та сама) ще раз:

Повторіть адресу, це потрібно щоб запобігти помилок в написанні


Телефон:

Додаткова інформація про керівника


Ваш загальний стаж педагогічної діяльності:


Ваші найбільші досягнення у впровадженні ІКТ (до 100 слів):


Результати

Які результати одержали учні в проекті?


Яке Ваше особисте професійне надбання у результаті реалізації проекту?


Де саме було висвітлено результати проекту (сайт, мас-медіа тощо)?
потрібно надати посилання на веб-сайти, де опубліковано інформацію про резцльтати проекту, або розміщено скани публікацій (якщо це газета або журнал)


Увага

Ви можете додати до проекту будь-які файли з додатковою інформацією (презентації, фотографії тощо). Файли можна опублікувати на будь-якому зручному для Вас сервері в інтернет і надати посилання на них в описі проекту на wiki-сайті Програми.


У разі перемоги роботи в конкурсі для розміщення на веб-сайті фотографій дітей необхідно буде додатково подати дозвіл їх батьків на розміщення фото на сайті (форму отримання дозволу буде надано переможцям окремо).

Посилаючи заявку Ви тим самим підтверджуєте, що ви уважно ознайомилися з вказаними вище умовами, знаходите їх розумними і прийнятними і згодні з тим, що вся представлена Вами на конкурс інформація використовуватиметься і охоронятиметься організатором конкурсу вказаним чином

З питань безпеки вам необхідно повторити 6-ти значний код, зображений на малюнку

© 2009 Intel - "Навчання
для майбутнього в Україні"
Міністерство Освіти і науки України (МОН)IntelІнститут інформаційних технологій АПН України
Про конкурс|Контакти